Yiğitler Köyü Gece Hayatı

Avşa adası yiğitler köyünde gece hayatı nasıl, köyümüzde eğlence hayatı varmıdır.Bu sorularınızın cevabının hepsini bunu makalemizde bulacaksınız.

Avşa adası yiğitler köyü sakinliği ile tanınan bir yer olduğundan köyde gece eğlenmeye yöneli bar disco gibi mekanlar bulunmamaktadır.Avşa adası yiğitler köyü`ne tatile gelenler eğlence hayatı için bir çok eğlence mekanı ve discolar burada olduğu için Avşa merkezine gitmek zorundalar.Peki köyümüzün gecelerinde neler yapılır.Eğlenfe hayatından uzaksanız köy merkezinde bulunan çay bahçelerinde zaman geçirebilirsiniz.Bu mekanlarda okey tavla vs türü oyunlar oynayabilir çay kahve eşliğinde vakit geçirebilirsiniz veya köy merkezinden Altınkum`a uzanan sahil boyunca yürüyüş yapabilir yol boyunca bulunan banklarda oturup gece yiğitler manzarasını izleyebilirsiniz. Kumsalda oturabilirsiniz.Yiğitler köyünde havuzlu otel kiralamışsanız havuz kenarında zaman geçirebilirsiniz.

Kısaca yiğitler köyünün gece hayatı tarifi bu şekildedir. Sormak istediğiniz hususlarda makalemiz altındaki yorum alanından bizlere sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Bir önceki konumuz olan Yiğitler Köyünde Ne Yapılır adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

Close Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir