Pansiyon Fiyatları

Merhaba değerli okuyucularımız sizlere bu yazımızda avşa adası yiğitler köyü pansiyon fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiler vereceğiz.

Avşa adası yiğitler köyü pansiyonları adamızda bulabileceğiniz en uygun fiyatlarla hizmet veren konaklama tesislerindendir.Daha çok ev pansiyonculuğu şeklinde pansiyon ev olarak hizmet veren bu tesislerin yanı sıra apart pansiyonculuk hizmeti veren konaklama tesislerinide bulabilirsiniz.Bu tesislerin fiyatları dönem dönem farklılık göstermektedir.Örneğin mayıs ve haziran aylarında bu tesislerde fiyatlar %30 ila %50 arasında indirimlidir.Temmuz ve ağustos aylarında fiyatların tavan yaptığını belirtelim.
Buna göre mayıs ve haziran ayında kişi başı fiyatlar 20 ila 30 tl arasında değişirken temmuz ve ağustos aylarında fiyatlar 40-50 tl arasındadır.

Pansiyon evlerde fiyatlar ise günlük olarak verilmektedir.Buna göre en düşük fiyatlar 50-60 tl arasında iken en yüksek 150-200 tl arasında değiştirmektedir.2+1 veya 3+1 olan evlerde konaklama sayısı 6 ila 9 kişi arasındadır.

Close Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir